Hua Mulan

Go down

Hua Mulan

Pisanie by Mulan on Czw Kwi 18, 2013 5:27 am

N A Z W A P O S T A C I
Hua Mulan
T Y T U Ł P R O D U K C J I
Mulan
R O D Z A J P O S T A C I
Człowiek
M I E J S C E Z A M I E S Z K A N I A
Chiny, olbrzymi, przeludniony kraj, w którym toczyło się wiele wojen pomiędzy różnymi częściami krajów, nie wspominając już o Hunach! Jest to kraj, w którym tradycja i kultura jest najważniejsza, jednak jak to czasami bywa, nie wszyscy ich słuchają.
O P I S P O S T A C I
Tradycja w Chinach jest najważniejsza. Jednak Mulan już kilka razy złamała ten nakaz. Najpierw pokazaniem się niezbyt pozytywnie na spotkaniu ze swatką, a później udając chłopaka i wyruszając na wojnę. Chociaż, można powiedzieć, iż dobrze, że właśnie w tym momencie nie posłuchała się ojca. Nie dosyć, że biedny schorowany człowiek pewnie by tam zginął, to jeszcze Mulan ocaliła całe Chiny. Można więc powiedzieć, że jest wyśmienitą wojowniczką, jednak nadal zostaje kochającą i troskliwą dziewczyną, która martwi się przede wszystkim o bliskie jej osoby.
Z wyglądu jest to niczego sobie dziewczyna. Może i jest drobnej postury, jednak gdy się patrzy na tą jej twarzyczkę, nie można wręcz się powstrzymać, żeby jej nie uszczypnąć w te chude policzki. Kształt jej twarzy jest owalny i mocno zaokrąglony, oczy ma skośne, a jej tęczówki są ciemne, wręcz czarne i do tego strasznie głębokie, jak u typowej Chinki. Do tego dochodzi śniada cera, na której często pojawiają się szkarłatne rumieńce i pełne, malinowe usta. Włosy, które najczęściej nosi rozpuszczone, są koloru czarnego. Ubrana jest zazwyczaj w zielone kimono przepasane niebieskim materiałem i czerwonym pasem (wybaczcie, zapomniałam jak to się nazywa xd). Jest to dla niej najwygodniejszy strój, zwłaszcza, gdy udaje się na pole, by poćwiczyć.
O jej historii natomiast wiadomo niewiele. No, wiadomo, że urodziła się jako jedyne dziecko swoich rodziców, przez co jej ojciec zmuszony był pójść do wojska, na co ona się nie zgodziła. Do tego wraz z nią i jej rodzicami mieszka jej ukochana babcia, do której często chodzi po dobre rady.
S P E C J A L N E U M I E J Ę T N O Ś Ć I
Bardzo dobra w walce wręcz, jak i w walce bronią białą i starą bronią palną.
C H O W A N I E C
Muszu i świerszcz o imieniu Cri-Kee, który ma jej przynosić szczęście.

Mulan
.... *świerszcze*

Napisane : 1
Na forum od : 18/04/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach