REGULAMIN

Go down

REGULAMIN

Pisanie by Merida on Wto Sty 15, 2013 11:44 am

Tak więc prezentujemy wam nasz Regulamin. Jest on dość obszerny ale tego wymaga tematyka forum, i bardzo prosimy o przyłożenie się. Możecie wierzyć, lub nie. Ale to widać kiedy ktoś nie przeczytał regulaminu.

1. Administracja
Administracją na forum są Merida i Tuptuś. Zajmujemy się oprwą graficzną forum, dbaniem o pożądek w tematach i organizujemy ewenty dla Userów. Nie rozstrzygamy sporów pomiedzy użytkownikami które nie mają związku z forum! Jeteśmy tylko ludźmi więc też się mylimy...

2. Konto
Nazwa konta musi być imieniem postaci jaką wybieramy sobie do grania. Jeśli chcemy grać np. Królewną Śnieżką możliwie skrasamy nick, np. Kr. Śnieżka lub Śnieżka. Na każdego użytkownika przypada 1 konto postaci tzw. "Pierwszo planowej" i 1 konto postaci nie mającej znaczącego wpływu na fabułę jednak pojawiającej się w danej bajce (jak np. Muddie w Meridzie, Pan Sowa w Bambim).
Administracja zastrzega, iż każda napisana KP może mieć sprawdzony nr IP w celi zapobiegania multikont z postaciami głównymi.
W przypadku wykrycia niezgłoszonego multikonta, kasujemy te, które było później założone!

3. Postacie
Można grać każda postacią z listy animacji podaną w tym samym dziale gdzie jest regulamin. Jedynym zastrzeżeniem są postacie, które mimo nadanego charakteru nie potrafią mówić (np. koń Max w Roszpunce). Jednocześnie administracja nadaje odgórnie umiejętność mowy postaci: Dumbo.
Można grać także postaciami, które w którejś z części animacji zmarły, np. Skaza czy Mufasa. Jednakże zakładając konto takiej postaci, należy w KP zawrzeć w miarę wiarygodne uzasadnienie dlaczego postać żyje.
Wszelakie "śluby" między postaciami zostają anulowane, aczkolwiek wcześniejsze perypetie postaci zostają, takie jak zostały przedstawione w danej produkcji.

4. Fabuła
Fabuła forum budowana jest na rozgrywkach fabularnych zawartych w tematach. Jednakże Administracja nie widzi problemu w pisaniu postaciami na ChatBoxie. Tam także możemy prowadzić różne rozgrywki, aczkolwiek ramy CB są ograniczone.
Wygląd CB: Jest to swojego rodzaju park, gdzie można spokojnie usiąść na ławeczce, albo schować się przed deszczem w niewielkiej altance. Mamy też tutaj niewielki stawik.
ZABRANIA SIĘ WYCHODZENIA POZA TE RAMY!
A... i żeby nie było nieporozumień. ZABRANIA SIĘ pisania na forum treści PORNOGRAFICZNYCH pomiędzy postaciami. Nie mamy nic przeciwko przytulaniem się, czy pocałunkom. Ale ludzie... to DISNEY.

5. Rozgrywki
Rozgrywki mogą być prowadzone w dwojaki sposób. Oto one:
1. Bez Mistrza Gry: postacie ustalają między sobą jak mniej więcej będzie poprowadzona rozgrywka pisząc zarówno za swoją postać jak i opisując otoczenie. Np.
Nemo rozejrzał się wokół siebie wypatrując towarzyszki. Co prawda Arielka była syreną i była dużo większa od niego, jakoś nie przeszkadzało im to w wspólnym przeszkadzaniu czasu. Westchnął i wpatrywał się w otaczający go bezkres oceanu, gdzie szczególną jego uwagę przykuła rafa koralowa wokół której pływały jakieś inne rybki
2. Z Mistrzem Gry: postacie piszą tylko za siebie, gdzie się udają, co mówią, a otoczenie opisuje im MG. MG, może także pisać jako jakakolwiek z postaci z wybranej Disneyowskiej produkcji.
Nie ma problemu, by postacie z różnych bajek pisały ze sobą w paru tematach. Jednakowo informujemy, żeby nie przesadzać i zachować charakter postaci w czasach w jakich piszemy. Czyli... Nie chcę widzieć np. Roszpunki biegającej z Ipodem, czy coś w ten deseń.

6. Użytkownicy
Każdy z użytkowników, zarówno z administracji, jak i.. no ogół. Zobowiązany jest do przestrzegania netykiety i zachowaniu się przyzwoicie. Nie jesteśmy waszymi rodzicami, by was wychowywać, ale jak będziecie się zachowywać nieprzyzwoicie, będziemy was gnoić!

7. Pytania
Odpowiedzi na wszelakie pytania, tudzież można je zadać w TYM TEMACIE

_________________
avatar
Merida
Patrzcie! Pisać umiem!

Napisane : 26
Na forum od : 03/01/2013

Zobacz profil autora http://disney.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach