Opisy Rang

Go down

Opisy Rang

Pisanie by Merida on Wto Sty 15, 2013 11:54 am

Oto opis rang dostępnych na forum.Mistrzyni Łuku
Jedna z dwóch administratorek forum. Zajmuje się wyglądem, oraz wysłuchiwaniem skarg na użytkowników. No chyba, że będziecie grzeczni to nie musicie się jej bać. Merida ma uczulenie na haterów na forach, ale na co dzień to raczej całkiem przyjemna babka!

Tuptek
Ranga kolejnej pani Admin. Tuptek zajmuje się głównie eventami na naszym forum, ale jeśli macie do niej jakąś pinką sprawę możecie się do niej zwrócić! Nikt z Administracji nie gryzie.

Mistrzowie Gier
Aby uzyskać tą rangę, trzeba być aktywnym userem forum przynajmniej przez miesiąc. MG, jest to user który może pisać jako dowolna postać z Disneyowskiego uniwersum, lub po prostu prowadzić rozgrywkę między innymi postaciami. Oczywiście na swoje życzenie. MG pisze kursywą
Obecni MG: Merida, Tuptuś,

Księżniczki
Ten kolor otrzymują wszystkie Disneyowskie księżniczniczki z naszego forum. Albo jak będziesz za bardzo księżniczkować, to samemu możesz dostać tą rangę >:c

Wolne Dusze
Czyli postacie będące wolne duchem, które za nic w świecie nie chcą podporządkować się swojemu przeznaczeniu wynikającemu z statusu społecznego, lub kaprysu rodziców.

Rozrabiaki
Wszędzie mnie pełno, i mam wielki talent do wpadania w tarapaty! Tak najlepiej jest scharakteryzować postacie, przynależące do tej grupy.

Ci Źli
Zaczynając od złej Królowej w Śnieżce, przez Skazę, a kończąc na Kapitanie Hooku. Czyli wszystkie postacie słynące z złej sławy, ale nie często cieszące się popularnością równą tytułowym bohaterom.

Królestwo Zwierząt
Wszystkie postacie bajek animowanych które są zwierzętami. Nic dodać, nic ująć. Prawda?

Książeta
Czym byłyby królewny, bez swoich Książąt? No właśnie! Nie były by królewnami!

Magiczne
Wiadomo iż Disney jest światem magicznym, więc wszelakie wróżki i co ino mają swój osobny kolorek.


_________________
avatar
Merida
Patrzcie! Pisać umiem!

Napisane : 26
Na forum od : 03/01/2013

Zobacz profil autora http://disney.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach