Disney PBF - wkrocz do magicznego świata
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nie mam pomysłu, co tu wpisać, więc zawita randomowe zdanie. c:

2 posters

Go down

Nie mam pomysłu, co tu wpisać, więc zawita randomowe zdanie. c: Empty Nie mam pomysłu, co tu wpisać, więc zawita randomowe zdanie. c:

Pisanie by Piorun Sro Sty 30, 2013 1:10 pm

Nazwa Postaci: Piorun
Tytuł Produkcji: Piorun/Bolt (again...)
Rodzaj Postaci: zwierzę
Miejsce Zamieszkania: (userka nie ma zielonego pojęcia D: ) Dom w spokojnej okolicy na przedmieściach Los Angeles (wnioskuję), gdzie mieszka razem z Penny, jej mamą, kotką Marleną i chomikiem Atyllą. Jest to niewielki jednopiętrowy budynek z gankiem i dużym ogrodem (o ile pamiętam z filmu).
Opis Postaci:
- wygląd - Ot, zwykły, niespecjalnie duży pies o białej sierści i puszystym ogonie. Jego oczy mają kolor brązowy. Charakteryzują go duże, w porównaniu do reszty ciała, uszy. Drugą jego charakterystyczną cechą jest czarna plama na lewym boku, która ma kształt pioruna. Pazury, zarówno jak i poduszeczki łap są również czarne. Nosi on także brązową obrożę ze złotym znaczkiem, na którym jest wygrawerowane jego imię.
- charakter - Co ja mogę tu napisać? Hm... Możemy zacząć od pewności siebie i odwagi, której Piorunowi aż nadto. Bywa też trochę arogancki i zuchwały, ale jest też lojalny, jak większość psów. Jest też towarzyski i przyjacielsko nastawiony do większości. Z reguły nie lubi być sam, ale czasami potrzebuje chwili ciszy, by coś przemyśleć.
Ponad wszystko umiłował sobie wolność. Nie na zasadzie nieposiadania właściciela. Dla niego ma ona trochę inne znaczenie. Ta swoista wolność polega na bieganiu polach czy lasach. Wtedy człowie... Pies czuje, że naprawdę żyje.
- historia - Z pewnością przeżył więcej, niż niejeden pies. No, bo czy każdy czworonóg może się poszczycić, że kiedyś grał w serialu, a potem podróżował od Nowego Jorku po Hollywood, by powrócić do domu? Chyba nie. Jednak to już zamierzchłe czasy. Kiedy jeszcze występował w telewizji, myślał że ma serialowe supermoce. Dopiero kotka Marlena podczas wielkiej podróży uświadomiła mu, że jest zwykłym psem. Bynajmniej! Na koniec wszystkiego, ratując Penny z pożaru, przekonał się, że by być bohaterem niepotrzebne są żadne supermoce. Wystarczy odwaga i poświęcenie.
Specjalne Umiejętności: Chyba brak. Bo te udawane się nie liczą, jak mniemam. Ale potrafi szybko biegać, jeśli to można tu zaliczyć.
Chowaniec: No chyba jednak nie. :I

Wiem, że jest strasznie krótkie, ale naprawdę, nie wiem, jak mogę to lepiej opisać. D:
Piorun
Piorun
.... *świerszcze*

Napisane : 6
Na forum od : 30/01/2013
Wiosen : 25
Skąd : A, z pod Warszawy. c:

http://germanempireaph.forumpolish.com/

Powrót do góry Go down

Nie mam pomysłu, co tu wpisać, więc zawita randomowe zdanie. c: Empty Re: Nie mam pomysłu, co tu wpisać, więc zawita randomowe zdanie. c:

Pisanie by Merida Sro Sty 30, 2013 1:33 pm

Nic się nie dzieje i cieszymy się że jesteś c:
Zapraszamy do rozgrywek fabularnych i na cb. Prosiłabym jeszcze o zmianę rozmiaru avatara na: 175x300 px i wrzucenie go przez "odnośnik do zewnętrznego emblematu"

AKCEPT!
Merida
Merida
Patrzcie! Pisać umiem!

Napisane : 26
Na forum od : 03/01/2013

https://disney.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach