Disney PBF - wkrocz do magicznego świata
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ludzie, przecież ja nie mam takiego nochala!

2 posters

Go down

Ludzie, przecież ja nie mam takiego nochala! Empty Ludzie, przecież ja nie mam takiego nochala!

Pisanie by Flynn Rider Czw Sty 31, 2013 12:23 am

Nazwa Postaci: Flynn Rider Ewentualnie Julian Szczerbiec, ale TYLKO ewentualnie

Tytuł Produkcji: Zaplątani / Tangled

Rodzaj Postaci: Człowiek

Miejsce Zamieszkania: Małe miasto na wyspie, na którą dostać się można tylko jednym jedynym mostem no chyba, że ma się łódkę. W labiryncie uliczek poza domami mieszkańców można znaleźć tawernę, piekarza, cukiernię, wszystko czego ludziom do szczęścia potrzeba. Przez środek miasta, przecinając kilka placów i mniejszych ulic pnie się w górę główna droga, która prowadzi do nikąd indziej tylko do zamku. I to nie byle jakiego zamku, ale takiego, o którym Flynn marzył... No w sumie o tym konkretnym zaczął marzyć jak odwiedził okolicę (dach) z takimi dwoma oprychami.

Opis Postaci: No to po kolei:

Wygląd - Flynn jest całkiem nieźle zbudowanym mężczyzną o przyzwoitym wzroście, krótkich, wpadających do oczu, brązowych włosach i nieco niechlujnej bródce. Tak na oko można mu dać maksymalnie 26 lat (i jeżeli tak obstawialiście, to trafiliście w dziesiątkę). Na co dzień chadza w narzuconym na koszulę zielono-niebieskim (nie mam pojęcia jaki to kolor @@) bezrękawniku, brązowych spodniach i wysokich butach tego samego koloru.

Charakter - Pierwsze wrażenie? Próżny, zarozumiały, arogancki, trochę egoistyczny (można by powiedzieć, że jest fanem samego siebie), podręcznikowy przykład narcyza. Flynnowi jak sroce oczy świecą się na wzmiankę jakiejś większej sumki, złota, klejnotów, czy pewnej konkretnej korony, dzięki której poznał pewną konkretną dziewczynę, która przyłożyła rękę do wyciągnięcia na powierzchnię jego lepszej strony. A jaka jest właśnie ta lepsza strona? Kiedy już uda się go poznać okazuje się, że Rider to wrażliwy chłopak o dobrym sercu, chociaż nieco za bardzo wyluzowany, co z resztą od razu widać. Jako doświadczony złodziej jest wykwalifikowany w zwiewaniu przed władzami, ukrywaniu się, no i oczywiście podkradaniu rzeczy prosto spod cudzego nosa, a nie udawało by mu się to, gdyby nie był też zwinny, silny, bystry i utalentowany we władaniu patelnią... Ale nie, poważnie, patelnia to zabójcza broń. Pierwotnie do jego planów na życie zaliczały się powiększenie rozmiarów swojego konta oraz pławienie się w złocie i wylegiwanie na własnej wyspie, ale po poznaniu Roszpunki wraz z upływem czasu zmienił się w bardziej rycerskiego i godnego zaufania człowieka, a także przeprojektował listę swoich priorytetów, aczkolwiek jakoś nigdy nie udało mu się wyleczyć z zarozumiałości i skłonności do wpadania w kłopoty przy każdej okazji.

Historia - Julian Szczerbiec nigdy nie poznał swoich rodziców, a całe dzieciństwo spędził w sierocińcu, gdzie traktowany był przez inne sieroty jak ktoś na kształt starszego brata. Co wieczór czytał im "Przygody Flynna Ridera", opowieści o bogatym i osobliwym awanturniku, który miał pod dostatkiem przygód, gdziekolwiek się udał. Im częściej Julek sięgał po książkę, tym bardziej marzył o bardziej śmiałym stylu życia i zdecydował wyrwać się z sierocińca. Dalej radził sobie sam, aż ostatecznie wyrósł na zawadiakę i utalentowanego jeźdźca, a także przyjął imią bohatera swojego dzieciństwa. Flynn Rider został jednym z najbardziej znanych złodziei całego królestwa, znanym z tego, że potrafił wykręcić się z każdej sytuacji wykrzywiając usta w swoim słynnym uśmiechu. Pochłaniały go coraz to nowsze ambicje, przez co nie do końca świadomie oddalając się od ludzi poszukiwał samotnego życia z pieniędzy i wolności gdzieś daleko, daleko stąd. W końcu zbliżył się do zdobycia wszystkiego o czym marzył z tym małym szczegółem, że miał na pieńku z KAŻDĄ osobą w dolinie.
Jednak wszystko czego pragnął zaczęło tracić na znaczeniu po tym jak poznał Roszpunkę. Na początku ich znajomości Flynn był nieźle zirytowany tym, że dał się zmusić do zabrania jej na Święto Lampionów w królestwie, ale czego się nie robi, żeby odzyskać koronę. Wraz z upływem czasu zaczął doceniać upartą, młodą dziewczynę, aż przerodziło się to w silne uczucie i młodzieniec odrzucił marzenia o skarbie i samotności kiedy zdał sobie sprawę z tego, że zostały zastąpione nowym. Julek pomógł dziewczynie wrócić do domu i odzyskać rodziców i obiecał, że skończy ze złodziejstwem, no ale wiecie jak to jest... Nawyki...

Specjalne Umiejętności: Flynn był najbardziej znanym złodziejem w całym królestwie, poza tym po mistrzowsku jeździ konno, zna się na szermierce (zwłaszcza kiedy szpada zastąpiona jest patelnią), wspinaczce, skalowaniu, no i nikt nie odpala takiego powłóczystego jak on. Chociaż ostatnio coś nie jest w formie

Chowaniec: Pałęta się z nim czasem taki jeden wredny koń.
Flynn Rider
Flynn Rider
.... *świerszcze*

Napisane : 7
Na forum od : 30/01/2013
Skąd : Userze? W sensie ja? To to chyba o Kraków wam chodzi @@

http://raviness.tumblr.com

Powrót do góry Go down

Ludzie, przecież ja nie mam takiego nochala! Empty Re: Ludzie, przecież ja nie mam takiego nochala!

Pisanie by Merida Czw Sty 31, 2013 9:15 am

Panie Rider, masy pan akcepta :'D Zapraszamy do gry!
Merida
Merida
Patrzcie! Pisać umiem!

Napisane : 26
Na forum od : 03/01/2013

https://disney.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach