Disney PBF - wkrocz do magicznego świata
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Klaudiusz Frollo

2 posters

Go down

Klaudiusz Frollo Empty Klaudiusz Frollo

Pisanie by Claude Frollo Wto Lut 05, 2013 9:05 pm

Nazwa Postaci: Klaudiusz (ang. Claude) Frollo lat 63

Tytuł Produkcji: Dzwonnik z Notre Dame

Rodzaj Postaci: Człowiek, ten zły.

Miejsce Zamieszkania: Paryż, Pałac Sprawiedliwości

Opis Postaci: Klaudiusz jest dość wysoko urodzonym... Sędzią. Bo został nim chociaż miał do wyboru drogę kapłańską. Jest bardzo wykształconym człowiekiem. Zdał cztery fakultety: z medycyny, teologii, prawa i sztuk wyzwolonych. Jak sam o sobie powiedział w modlitwie:
Beata Maryja, ty wiesz jak wiele zalet ma szalet mam i być dumnym mogę z moich cnót.
Jest bardzo pobożny lecz przy tym bezwzględny. Nienawidzi cyganów i od niemal 20 lat stara się ich pozbyć z miasta. Chciał kiedyś zabić Quasimodo, ale archidiakon mu nie pozwolił. Odtąd wychowywał garbusa i uczył go starając się by był choć trochę bardziej wartościowszy. Byłby sobie nadal sędzią gdyby nie pewne zdarzenie, a mianowicie spotkanie cyganki Esmeraldy. W której nieszczęśliwie się zakochał czy raczej po prostu jej pożąda. I odtąd zrobi wszystko by dziewczyna była jego. Coś na zasadzie- bądź moja albo spłoń.

Specjalne Umiejętności: Cóż... Można dodać umiejętność palenia ludzi na stosie i dużą władzę jako sędzia? To dodaję.

Chowaniec: Quasimodo. On go nie traktuje jak człowieka. To bardziej takie... Zwierzątko.
Claude Frollo
Claude Frollo
.... *świerszcze*

Napisane : 3
Na forum od : 05/02/2013
Skąd : Paryż

http://niemczur.blogspot.com/

Powrót do góry Go down

Klaudiusz Frollo Empty Re: Klaudiusz Frollo

Pisanie by Merida Wto Lut 05, 2013 9:18 pm

..... Kocham podpunkt "Chowaniec" xD' Tylko jeszcze mała uwaga, by wrzucić av przez "Odnośnik do zewnętrzego emblematu" o rozmiarze: 175x300.

I zapraszam do gry, na fabule jak i na cb.
Merida
Merida
Patrzcie! Pisać umiem!

Napisane : 26
Na forum od : 03/01/2013

https://disney.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach